Kalite

Müşterilerimiz için yüksek kalitede üretim gerçekleştirmek tüm iş politikamızın temelini oluşturmaktadır. Hedefimiz firmalara özel üretimde küresle kalite standartlarını aşmaktır.

İş sürecimizde uyguladığımız yüksek kaliteyi ve üretim tutkumuzu iş birlikçilerimizle paylaşıyoruz. Firmalara özel gerçekleştirdiğimiz üretimimizdeki iyileştirmelerimiz sayesinde kalite standartlarımızı her geçen gün dinamik bir şekilde arttırıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerimizin en üst standartlarda olması kurum kültürümüzün vazgeçilmez bir parçasıdır. Kalite mühendislerimiz kurumumuzun kendisine hedef olarak belirlediği standartları yakalamak için üretim alanlarımızda her gün revizyonist adımlarla çalışmaktadır.  

Optimize edilmiş iş süreçlerimiz enerji tasarrufu, doğayı destekleme, ülkemiz ve dünya için yeni değerler üretme ve hammaddenin en doğru şekilde kullanılıp sunulması gibi kaliteli iş prensiplerimizde etkin rol oynayan unsurları barındırır. DÜAG iş süreci, hizmet ve ürün kalitesi, sertifikasyon standartları tarafından tanınmakta ve üst kalite gereksinimlerine tam karşılık vermektedir.

İç denetim sistemimiz kaliteli üretim, hizmet ve teknoloji kullanımıyla paydaşlarımızla olan iş birliğimizi kuvvetlendirmeye, üretimde öne geçmek için müşterilerimizi desteklemeye her zaman hazır.


Sertifikalar


Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!